Logo Pro-Motivate
Michael Johnson - Speaker - Promotivate Speaker Agency

Michael Johnson

Přednášející na konferenci Michael Johnson - Podporujte agenturu mluvčího

4 x olympijské zlato a držitel světového rekordu – pomocí motivace k dosažení cílů

Severní Amerika

Prohlédněte si videa a související reproduktory

Michael Johnson vyhrál čtyři zlaté olympijské medaile a osm zlatých medailí z mistrovství světa. Je považován za jednoho z největších atletů všech dob, ikonu a legendu tohoto sportu.

Michael je oceňovaný televizní hlasatel, proslulý motivační řečník a olympijská legenda.

Kariéra ve zlatě

1992 v Barceloně vyhrál olympijské zlato ve štafetě na 4 x 400 m.

1996 v Atlantě získal dvojnásobnou zlatou medaili na olympijských hrách na 200 metrů a 400 metrů. Byl prvním mužem, který vyhrál tyto dvě zlaté medaile na stejné olympiádě.

2000 v Sydney vyhrál dvojité zlato na 400 metrů a 4 x 400 m a s tím skončil.

Michael během své kariéry vyhrál 19 zlatých medailí, aniž by za celé toto období vyhrál jakoukoli stříbrnou nebo bronzovou medaili. Michael si stále udržuje světový rekord na 400 m.

Teď

Michael vlastní a spravuje elitní tréninkové zařízení 'Michael Johnson Performance' ve svém rodném městě v Texasu. Jeho akademie je tréninkovým zařízením pro mládežnické sportovce ve věku 10 až 18 let a profesionální sportovce ve všech sportech. Vede také sportovní manažerskou společnost pro atletické atlety.

*Michael ve skutečnosti vyhrál pět olympijských zlatých medailí, ale v roce 2008 dobrovolně vrátil zlatou medaili ze štafety na 4 x 400 m, kterou získal na olympijských hrách v Barceloně v roce 2000 poté, co Antonio Pettigrew, který běžel druhý úsek, přiznal, že v letech 1997 až 2001 bral léky na zlepšení výkonu. .

Michael Johnson, známý jako ‚nejrychlejší muž na světě‘ během 90. let, začal přispívat do médií po svém odchodu do důchodu. Je pravidelným publicistou britského Daily Telegraph a sportovním komentátorem na BBC pro významné atletické události.

Přednášející Michael Johnson

Michael je populární hlavní řečník, což je dovednost, kterou si rozvinul poté, co odešel z profesionálního sportu. Michael vyniká jako motivační řečník, protože má co sdílet o své osobní motivaci, kterou použil k získání zlatých olympijských medailí. Jeho motivace mu také pomohla stát se úspěšným podnikatelem.

Michael je autorem 'Gold Rush' a 'Slaying the Dragon'. V obou knihách Michael poskytuje svůj osobní plán úspěchu a říká čtenářům, jak využít motivaci k dosažení úspěchu na všech úrovních.

Jako jeden z největších olympioniků všech dob a stále držitel světového rekordu je Johnson sportovní ikonou, kterou diváci velmi obdivují a neustále naslouchají. S nadšením se učíte a následujete myšlení jednoho z nejlepších na světě.

• Nekonečný vítěz 4 olympijských, 8 zlatých medailí z mistrovství světa a několika světových rekordů - Michael Johnson nikdy nevyhrál nic méně než zlato

Říkáme...

• Michael Johnson Nekonečný vítěz 4 olympijských, 8 zlatých medailí z mistrovství světa a několika světových rekordů - Michael Johnson nikdy nevyhrál nic méně než zlato