Ryan Sandes - mluvčí - Promotivate Speaker Agency

Ryan Sandes.

Řečník konference Ryan Sandes - Podporovat agenturu mluvčího

Ultra-běžec a hlavní model jihoafrického světového rekordu v překonávání vytrvalosti

Afrika

Jižní Afrika

Prohlédněte si videa a související reproduktory

Spojte se s námi

/ /

Jihoafričan Ryan Sandes je prvním člověkem, který vyhrál všechny čtyři závody v 4 Desert Series. Tyto rasy ho viděly běžet bez podpory přes poušť Atacama v Chile, poušť Gobi v Číně, saharskou poušť v Egyptě a Antarktidu. Pouze 81 lidí kdy dokončilo všechny čtyři tyto zkoušky a z nich jen jedenácti se to podařilo během jednoho kalendářního roku.

"Ryan Sandes je jednoznačně jedním z nejlepších vytrvalostních sportovců na světě – vyhrát všechny 4 pouště je pozoruhodný úspěch. – Mary Gadams, zakladatelka a generální ředitelka RacingThePlanet a organizátorka akce

Ryan Sandes je také prvním člověkem, který kdy vyhrál ultratrailový závod na všech sedmi kontinentech, což se mu povedlo v roce 2013. Ryan se svého prvního běhu na 100 mil zúčastnil v roce 2011, byl první a zajel třetí nejrychlejší čas v historii. Leadville 100 Miler Mountain Race v Leadville, Colorado. To je také nejrychlejší čas závodu stanovený Neameričanem.

Mezi jeho úspěchy patří Ryan Sandes 1. místa v závodech Sahara Race a Gobi March (2008), druhé místo v roce 2009 v RacingThePlanet Namibia a první místo v Jungle Ultra Marathon v Brazílii, kde vytvořil nový světový rekord. Také se umístil na prvním místě v North Face 100 v Austrálii v roce 2012 po třetím místě v roce 2011. Toto je jen několik závodů, které dokončil a vyhrál, čímž lámal rekordy.

Běžecké trailové ultramaratony však nejsou jedinou Ryanovou vášní. Po dokončení školy na South African College Schools (SACS) Ryan Sandes pokračoval ve studiu na University of Cape Town v Jižní Africe, kde získal titul BSc v oboru stavebnictví a později vyznamenání v kvantitativním průzkumu. Kromě trail runningu je Ryan také vodákem, surfařem a cyklistou na horském kole.

Co se týče filantropie, Ryan je aktivním filantropem a velvyslancem Nadace Laureus který se zabývá řešením problémů komunity a poskytováním odměny komunitě prostřednictvím sportu. Zvláštní zmínka o Ryanových fenomenálních úspěších byla vznesena na International Laureus Awards v Abu Dhabi.

Ryan vydal svou autobiografii „Trail Blazers” v roce 2016. Dosáhla celosvětového úspěchu. Kniha je k dispozici také ve španělštině a francouzštině.

"Sandes nás pouhé smrtelníky učí, že jsme schopni mnohem více, než si uvědomujeme.“ – Mike Finch, redaktor, Runners World