Michaelas Johnsonas – pranešėjas – „Promotyvuoti pranešėjų agentūrą“.

Michael Johnson

Susisiekite su mumis

/ /

Michaelas Johnsonas iškovojo keturis olimpinius aukso medalius ir aštuonis pasaulio čempionato aukso medalius. Jis laikomas vienu didžiausių visų laikų lengvosios atletikos sportininkų, šio sporto ikona ir legenda.

Michaelas yra apdovanojimus laimėjęs televizijos transliuotojas, garsus motyvacinis pranešėjas ir olimpinė legenda.

Auksinė karjera

1992 m. Barselonoje iškovojo olimpinį auksą 4 x 400 m estafetėje.

1996 m. Atlantoje iškovojo dvigubą aukso medalį olimpinėse žaidynėse 200 metrų ir 400 metrų bėgime. Jis buvo pirmasis žmogus, iškovojęs šiuos du aukso medalius tose pačiose olimpinėse žaidynėse.

2000 m. Sidnėjuje iškovojo dvigubą auksą 400 m ir 4 x 400 m bėgimuose ir su tuo pasitraukė.

Michaelas per savo karjerą iškovojo 19 aukso medalių, per visą šį laikotarpį nelaimėdamas nei sidabro, nei bronzos medalių. Michaelas vis dar išlaiko 400 m bėgimo pasaulio rekordą.

Dabar

Michaelas savo gimtajame mieste Teksase priklauso elitinei mokymo įstaigai „Michael Johnson Performance“ ir jai vadovauja. Jo akademija yra 10–18 metų jaunimo ir visų sporto šakų profesionalių sportininkų mokymo įstaiga. Jis taip pat vadovauja lengvaatlečių sporto valdymo įmonei.

*Michaelas iš tikrųjų laimėjo penkis olimpinius aukso medalius, bet 2008 m. jis savo noru grąžino 4 x 400 m estafetės aukso medalį, kurį pelnė 2000 m. Barselonos olimpinėse žaidynėse po to, kai antrąjį etapą įveikęs Antonio Pettigrew prisipažino, kad 1997–2001 m. vartojo našumą gerinančius vaistus. .

Michaelas Johnsonas, 90-aisiais žinomas kaip „Greičiausias žmogus pasaulyje“, pradėjo rašyti žiniasklaidai išėjęs į pensiją. Jis yra nuolatinis JK dienraščio „Daily Telegraph“ apžvalgininkas ir BBC sporto komentatorius, skirtas svarbiems sporto renginiams.

Michaelas Johnsonas, pranešėjas

Michaelas yra populiarus pagrindinis pranešėjas, įgūdis, kurį jis išsiugdė pasitraukęs iš profesionalaus sporto. Michaelas puikiai tinka kaip motyvuojantis kalbėtojas, nes turi daug pasidalyti apie savo asmeninę motyvaciją, dėl kurios jis laimėjo olimpinius aukso medalius. Jo motyvacija taip pat padėjo jam tapti sėkmingu verslininku.

Michaelas yra „Gold Rush“ ir „Slaying the Dragon“ autorius. Abiejose knygose Michaelas pateikia savo asmeninį sėkmės planą ir pasakoja skaitytojams, kaip panaudoti motyvaciją siekiant sėkmės visais lygmenimis.

Kaip vienas didžiausių visų laikų olimpiečių ir vis dar pasaulio rekordininkas, Johnsonas yra sporto ikona, kuria publika labai žavisi ir kurios nepaliaujamai klausosi. Nori mokytis ir sekti vieno iš geriausių pasaulyje pasiekusių žmonių mąstyseną.

• Neįtikėtinas 4 olimpinių, 8 pasaulio čempionato aukso medalių ir kelių pasaulio rekordų laimėtojas – Michaelas Johnsonas niekada nelaimėjo nieko mažiau nei aukso

Sakome...

• Michael Johnson Neįtikėtinas 4 olimpinių, 8 pasaulio čempionato aukso medalių ir kelių pasaulio rekordų laimėtojas – Michaelas Johnsonas niekada nelaimėjo nieko mažiau nei aukso